logo TyfloCentrum.cz - odkaz na úvodní stranu

TyfloCentrum Pardubice, o.p.s.

Poskytovatel sociálních služeb pro lidi se zrakovým postižením v Pardubickém kraji

"SPRÁVNĚ VIDÍME JEN SRDCEM. CO JE DŮLEŽITÉ, JE OČÍM NEVIDITELNÉ." Antoine de Saint-Exupéry odkaz na fejsbuk TyfloCentra Pardubice

Podpořené projekty

dvojlogo světluška NF - odkaz na WWW světlušky

V roce 2020 jsou za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška v TyfloCentru Pardubice realizovány tři projekty. A to projekt "Jezdíme na dvojkolech 2020", kdy předmětem projektu je pětidenní pobyt lidí s těžkým zrakovým postižením na dvojkolech a cca 8 jednodenních cyklovyjížděk. Dále pak projekt "Tyflopomůcky – pomocníci pro lidi s těžkým zrakovým postižením", kdy v rámci projektu budou zakoupeny pomůcky pro sociální rehabilitaci lidí s těžkým zrakovým postižením, a to konkrétně notebook, mobilní telefon, vysílačka VPN 02, hodinky aj. Posledním podpořeným projektem je projekt "Zaměstnávání lidí s těžkým zrakovým postižením (aneb, každý má právo pracovat)", kdy cílem tohoto projektu je udržet zaměstnání s odpovídající výší úvazku a odpovídající výší mzdy zaměstnancům s těžkým zrakovým postižením.

 

Projekt "Jezdíme na dvojkolech 2020" je realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška ve výši 29 400 Kč.

 

Projekt "Tyflopomůcky – pomocníci pro lidi s těžkým zrakovým postižením" je realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška ve výši 56 580 Kč.

 

Projekt "Zaměstnávání lidí se zrakovým postižením (aneb, každý má právo pracovat)" je realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška ve výši 99 800Kč.

 

 


Pracoviště TC Pardubice


Partneři a dárci


Kalendář akcí


Zveme Vás

Doporučujeme